Україна, м. Київ

вул.I.Франко 25/40, оф. 2

+38(044) 592-05-75

+38(050) 405-03-47

Екзамен Goethe - Zertifikat B2

 

Сертифікат Goethe - Zertifikat B2 (Гете - Інституту В2) свідчить про те , що Ви володієте німецькою мовою на просунутому рівні. Іспит відповідає четвертому рівню ( B2) по шестирівневої шкалою « Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою ».

Після успішного складання іспиту Goethe - Zertifikat B2 Ви, наприклад , зможете :
- Стежити за розвитком конкретної або абстрактної теми , виокремлюючи важливу для Вас інформацію ,
- Розуміти різні тексти , як короткі ( напр. рекламні оголошення) , так і більш довгі тематичні , а також коментарі та звіти
- Писати зв'язні і добре структуровані повідомлення, а також виправляти помилки в текстах інших авторів
- Ясно викладати свої думки на загальні , а також цікаві особисто Вам теми
- Активно брати участь у дискусіях на відомі Вам теми , захищати свою точку зору , приводити відповідні аргументи.
 
Визнання
 
Сертифікати Goethe - Zertifikat B2 визнаються і високо цінуються як роботодавцями , так і освітніми установами у багатьох країнах світу як кваліфікаційні свідоцтва.
Наявність сертифікату Goethe - Zertifikat B2 є в багатьох країнах необхідною умовою допуску до навчання за спеціальністю «Германістика ».

 

Що включає в себе підготовка до Goethe - Zertifikat B2 на курсах


Перш за все, Вам належить пройти пробне тестування , яке включає в себе завдання , аналогічні тим , що будуть на іспиті Goethe-Zertifikat B2 . З його допомогою викладач оцінить рівень Ваших знань і складе програму навчання , виходячи з Ваших сильних і слабких сторін і очікуваного результату. У тест -центрі при Українській медичній раді пробне заняття проводиться безкоштовно за умови подальшого навчання у нас. Після його виконання кваліфікований викладач допоможе Вам розібратися зі структурою іспиту , розповість про всі його « підводні камені » і допоможе Вам розробити стратегію і тактику складання тесту. На курсах підготовки до Goethe-Zertifikat B2 в Києві Ви отримаєте всі необхідні навички для виконання завдань всіх модулів , навчитеся правильно писати есе і логічно висловлювати свої думки німецькою мовою.
Ви можете вибрати групові заняття або індивідуальні . Якщо Вам необхідно підготуватися в стислі терміни , для цього існує інтенсивний курс .

 

 

Для запису телефонуйте:

(044)592-05-75

(067)685-71-51