Україна, м. Київ

вул.I.Франко 25/40, оф. 2

+38(044) 592-05-75

+38(050) 405-03-47

Екзамен TestDaF 


TestDaF - це іспит з німецької мови для іноземців , охочих підтвердити свої знання німецької мови. Всі теми і завдання іспиту TestDaF взяті з різних областей вищої школи , тому що іспит розрахований на всіх вступників незалежно від обраної спеціальності . Програма підготовки до екзамену TestDaF призначена для тих, в кого вже високий рівень володіння німецькою та хто збирається здавати TestDaF для навчальних , професійних або особистих цілей.
Тривалість іспиту ( без перерв ) - 3 години 10 хвилин.


 Підготовка до TestDaF


 
Підготовку до іспиту TestDaF слід проводити тільки з професійним репетитором. Так ви заощадите час і не отримаєте зворотний ефект від самостійного вивчення мови.
Якщо Ви тільки почали вивчати німецьку мову , то з іспитом варто почекати , поки Ваші знання не досягнуть необхідного рівня.


 Що включає в себе підготовка до TestDaF на курсах


Перш за все, Вам належить пройти пробне тестування , яке включає в себе завдання , аналогічні тим , що будуть на іспиті TestDaF . З його допомогою викладач оцінить рівень Ваших знань і складе програму навчання , виходячи з Ваших сильних і слабких сторін і очікуваного результату. У тест -центрі при Українській медичній раді пробне заняття проводиться безкоштовно за умови подальшого навчання у нас. Після його виконання кваліфікований викладач допоможе Вам розібратися зі структурою іспиту , розповість про всі його « підводні камені » і допоможе Вам розробити стратегію і тактику складання тесту. На курсах підготовки до TestDaF в Києві Ви отримаєте всі необхідні навички для виконання завдань всіх модулів , навчитеся правильно писати есе і логічно висловлювати свої думки німецькою мовою.
Ви можете вибрати групові заняття або індивідуальні . Якщо Вам необхідно підготуватися в стислі терміни , для цього існує інтенсивний курс .


 Переваги підготовки до TestDaF в тест -центрі при Українському медичному раді 

 

  •  Вас навчатимуть сертифіковані викладачі , які мають у цьому достатній досвід
  •  Всі навчальні матеріали (підручники і CD ) Ви отримуєте безкоштовно
  •  Ви пройдете безкоштовне пробне тестування , яке покаже Ваш рівень на сьогоднішній день
  •  Офіс , в якому проводяться заняття , обладнаний сучасною апаратурою і знаходиться в центрі Києва
  •  Ви маєте можливість вибрати зручний для Вас графік групових занять або ж зупинити свій вибір на індивідуальному навчанні

 

 

Для запису телефонуйте:

(044)592-05-75

(067)685-71-51